Babie leto Golf Tour 2018 Malacky

September 27th at 1:30am, 16. deň, White eurovalley Malacky, Krásne slnečné počasie. Pravé babie leto nás privítalo na Záhorí. Prišli ma podporiť chlapci z Nitry, starí golfoví kamaráti, Pali a Adam a aj oni aj ja sme boli sklamaní z kvality greenov. Ihrisko nevyužíva ten potenciál, čo má vo svojej polohe a prírode, do ktorej bolo naprojektované. Na budúci rok oslávi 10. výročie, tak sa nechajme prekvapiť, snáď sa to zlepší.

Babie leto Golf Tour 2018 Lozorno + Záhorská Bystrica

September 26th at 12:50pm, 15. deň, Pegas Lozorno a Golf Carpatia, Už trošku chladnejšie, ale príjemne slniečko nás privítalo v Lozorne. Sparingov som mal na jednotku! 👍 Môj prvý tréner Palko Múdry a náš prvý ( zatiaľ posledný 🤪) majster sveta v hokeji Janko Lašák, ďakujem im za podporu, dar pre Antónia a peknú hru ⛳️🇸🇰👏.

Babie leto Golf Tour 2018 Bernolákovo - Black River

September 25th at 12:11pm, 14. deň, Sám som bol zvedavý, ako sa moji hostia vysporiadajú s veľmi ťažkým ihriskom v Bernolákove. Ja som mal v nohách už 13 dní a tak sme si vypomohli autíčkami a Zbigniewovi som do texasu vylosoval Daniela, aby mu našepkal kde má hrať, keď nevidieť na vlajku a ani Richard a ja sme sa však nedali zahanbiť a tak sme pred poslednou ťažkou jamkou, “prijali” návrh na remízu 👏⛳️🇸🇰

Babie leto Golf Tour 2018 Hrubá Borša a Čierna Voda

September 24th at 12:02pm, 13. deň, Hrubá Borša a Čierna Voda, Opäť nás dnes postrašilo počasie. 18 hole v Borši bola vo výbornej kondícii a ďakujem Rustymu a Vladovi za podporu a rýchly flight, dali sme ju za cca 3hod 🤟⛳️. Podvečer som navštívil Agátku na Čiernej Vode, ale so sklamaním musím povedať, že už je v prevádzke len 6 jamiek a aj tie sú v zlej kondícii. Viac ma potešilo, že som si zahral s Edom, ktorý našiel cestu späť na green po 12 rokoch. 👏⛳️

Babie leto Golf Tour 2018, Sedín, Veľké Uľany, Senec

September 23rd at 10:23am, 12. deň, Sedin - Veľké Úľany, Počasie sa s nami trochu zahrávalo, ale nakoniec sme nezmokli a zažili príjemnú zábavu s Texas scramble. Ďakujem starostovi Veľkých Úľan za podporu a spolu s kamarátom Zolom Tóthom nám ukázali ako sa hrá na tomto peknom ihrisku. Mišo Wirdzek musel zopár krát vytiahnuť zázračný “shot”, aby sme udržali s domácimi krok.

Babie leto Golf Tour 2018 Šurany a Trnava

September 22nd at 9:24am, 11. deň, Airport Šurany a GC Trnava, Po ceste do Šurian ešte pršalo, ale Maroš povedal, že počkajme 30 min a bude dobre. A bolo výborne. Prestalo pršať a zahrali sme si výborne pripravenú 9hole so super rýchlym sparingom. Už teraz sa teším na budúci rok, Airport golf club oslávi 10. rok .

Babie leto Golf Tour 2018 Nitra

September 21st at 8:44am, 10. deň, Red Oak Nitra, Len dvakrát za celú Babie leto Tour odohráme flight v rámci turnaja. Dnes ma v rámci 7. ročníka Turnaja architektov podporila futbalová legenda Ľubo Moravčík a pridal sa k nám kamarát Oldo Ondroušek.

Babie leto Golf Tour 2018 Báč, Dunajská Streda

September 20th at 8:07am, 9. deň, Báč Welten, Opäť krásne počasie, čo sa vlastne čudujem, však hráme Babie leto Tour ⛳️👌 . Dnes moje pozvanie prijal Paľo Kubovič, bývalý starosta Ružinova a popri spomínaní na staré časy, sme zahrali v Báči 18 hole na veľmi pekne upravenom ihrisku.

Babie leto Golf Tour 2018 Piešťany a Ivanka pri Nitre

September 19th at 7:59am, 8. deň, Piešťany a Ivanka pri Nitre, Musím povedať, že aj v kúpeľnom meste aj v dedinke pri Nitre majú aktívnych členov a vedenie, ktoré obetuje pre oba kluby veľa času. Ráno v Piešťanoch nás poctil návštevou Janko Filc a doplnil flight mojich bratislavských kamarátov a poobede to bolo “celebritné double”, ďakujem za podporu BLT Martinovi Mňahončákovi a Ľubovi Moravčíkovi a ďakujem aj Majkovi a Tonovi za pohostenie a príjemnú atmosféru.

Babie leto Golf Tour 2018 Rajec a Trenčín

September 18th at 7:46am, 7. deň, Rajec a Trenčín, Ďalší deň opäť dve 9 hole. Rajec ma prekvapil, ideálne miesto pre odskočenie si z kúpeľov, ďakujem Ivanovi, že mi robil prijemnú spoločnosť.